Trebostovo 0:3 Turč. Kľačany - Kontumácia

Góly:    50. T. Čepčány,    59. P. Buocik,    79. P. Boucik

Karty: zluta karta  34. P. Buocik, 44. Grusmann, 78. Bulka    žiadne

RozhodcaRozhodci: Bielik

Zostava:Záborský - Bulka, Pečit, Lukášik (E. Mertiňák), J. Druschel - Kapusta, P. Buocik, Grusmann, R. Mertiňák - T. Čepčány, Sobkuliak (Ľ. Buocik)

Súhrn

V 2. kole prišla prvá výhra. Trebostovo sa od začiatku pustilo do súpera, malo niekoľko dobrých možností, najmä z priamych kopov. V 22. minúte na prvý pohľad nevinný súboj P. Buocika s hosťujúcim hráčom, po ktorom mal hosťujúci hráč pravdepodobne zlomenú ruku. V 26. min hosťujúci hráč zahral rukou v pokutovom území a nasledovala penalta. Loput si postavil Grusmann, no trafil iba žrď. V 34. minúte P. Buocik a v 44. min Grusmann dostali žlté karty. Do konca polčasu malo Trebostovo loptu na svojich kopačkách, hostí do ničoho nepustili.

Hneď po 5 minútach 2. polčasu vysunul J. Druschel T. Čepčányho, ktorý sa zoči - voči brakárovi nemylíl 1-0.  V 58. minúte išiel sám na bránu T. Čepčány preloboval gólmana, ale hosťujúci obranca loptu vykopol z bránkovej čiary. Ešte predtým ho však fauloval hosťujúci brankár na hranici pokutového územia. Loptu si postavil v 59. minúte P. Buocik a bez problémov dostal Trebostovo do dvojgólového vedenia 2-0. Hostia pomaly začali preberať hru do vlastných rúk. V 64. minúte Kľačany znížili na 2-1.  V 78. minúte zastavil  na polovici ihirska akciu hostí Bulka, ktorý videl za tento zákrok žltú kartu. V 79. minúte si postavil loptu k rohovej zástavke R. Mertiňák, a krásnym centrom našiel na zadnej žrdi P. Buocika, ktorý sa hlavou nemýlil 3-1. Do konca zápasu mali hostia dosť príležitostí na zdramatizovanie výsledku, no spoľahlivý brankár Záborský kryl všetky pokusy súpera.

Predchádzajúce zápasy

Bystrička 2:2 Trebostovo (Sobkuliak, Boucik)

Turčianske Kľačany 8:0 Sklabiňa

Pozícia v tabuľke

Trebostovo - 6. miesto (0 výher, 1 remíza, 0 prehier) skóre 2:2

Turčianske Kľačany - 1. miesto (1 výhra, 0 remíz, 0 prehier) skóre 8:0

Oplatí sa sledovať: Stanislav Sobkuliak

Najväčšiou hrozbou pre súpera by mal byť náš rýchlonohý zakončovateľ, ktorý sa  presne trafil aj v 1. kole.