Góly:  20. M. Záborský (pen),  84. Sobkuliak

Karty: zluta karta 39. J. Druschel, 75. P. Buocik, 76. Pečit   89. Pečit

RozhodcaRozhodciWehle

Man of the match MOTMTomáš Grusmann

Záborský - E. Mertiňák, Pečit, M. Lukášik, J. Druschel - T. Čepčány, Grusmann, P. Buocik, R. Mertiňák - Sobkuliak, Buocik

Úvod začal svižne z obidvoch strán. V 12. minúte domáci vystrelili na hosťujúcu bránu, Záborský iba vyrazil, a domáci útočník nemal problém doraziť do brány - 1:0. V 20. minúte sa rútil sám na bránu Sobkuliak, no za cenu žltej karty ho v šestnástke zastavil domáci obranca. Loptu si na biely bod postavil Záborský, ktorý sa nemýlil - 1:1. V 39. minúte dostal žltú kartu J. Druschel. V 41. sa po zmätku v Trebostovskej šestnástke dostal domáci záložník k lopte, poslal strieľaný center, a voľný hráč z Dražkoviec nemal problém trafiť prázdnu bránu - 2:1.

Na začiatku 2. polčasu  bola hra nemasstná- neslaná. V 70.min išiel sám na bránu P. Buocik, No trafil iba brankára. V 75. resp. v 76. min dostali žlté karty P. Buocik a Pečit. V 83. min prekvapil hosťujúceho brankára Sobkuliak, ktorý strieľaným centrom našiel horný roh brány - 2:2.  V 89. min zastavil prenikajúceho hosťujúceho útočníka Pečit, ktorý videl za tento zákrok druhú žltú kartu , a musel ísť predčasne do sprchy. V 92. minúte išiel sám na bránu Sobkuliak, no nepreloboval brankára. V samom závere mali domáci dobrú šancu, no na poslednú chvíľu zasiahol P. Buocik. Zápas sa už dohral, a tak si berieme domov aspoň bod za remízu.