Karty: zluta karta žiadne  žiadne

RozhodcaRozhodciKramár

Zostava: Záborský - Lukášik, Pečit, E. Mertiňák, J. Druschel - T. Čepčány, Grusmann, P. Buocik, R. Mertiňák - Sobkuliak, Buocik

Súhrn:

Po slabom výkone si Trebostovo odnáša domov 3 body. Hostia nastúpili s 8 hráčmi v poli, ale na výkone to nebolo vidno. Hneď v 16. minúte po centri a následnej hlavičke hostia vyhrávali 1-0. Naši hráči nemali chuť do hry až na pár výnimiek. Hra bola prvý polčas nemastná - neslaná. Len ťažko dali naši hráči presnú príhravku. Ako keby ich zamrazilo, že súper hral len s 8 hráčmi. Do konca polčasu sa nič vážne neudialo, až na pár streleckých pokusov Grusmanna.

Hneď V 50. minúte po centri s pravej strany skóroval J. Druschel. Celý 2. polčas vyzeral ako ten prvý - samé nepresnosti. Pár náznakov šancí na jedenj aj druhej strane. Ku koncu zápasu poslal tréner do útoku Pečita tak sa nečudujte prečo to je 2:1 pre hostí. Pečit ako keby sa pýtal hosťujúceho brankára: ,, Ty si tu tiež? Tak prepáč." Počet šancí v dnešnom zápase by sa dalspočítať na prstoch jednej ruky vyslúžilého drevorubača po dvadsiatich rokoch.Trebostovo už udžalo jednogólový náskok, a po "trápení" si odváža pod Končiar 3 body.

Ešte k postrannému rozhodcovi... Keby toho chlapa stretnem  v nocizahryznem sa do stromu a robím sa, že som suchá vetva.

Rozhodca : Kramár, Hones

Môj tip: 0:5 (Sobkuliak 2, T. Čepčány, P. Buocik, R. Mertiňák)

Predchádzajúce zápasy

Trebostovo 3:1 Turč. Kľačany ( P. Buocik 2, T. Čepčány)

Dražkovce 3:2 Sklabiňa  ( Poláček, Šupena)

Pozícia v tabuľke

Trebostovo - 4. miesto (1 výhra, 1 remíza, 0 prehier) skóre 5:3

Sklabiňa - 10. miesto (0 výher, 0 remíz, 2 prehry) skóre 2:11

Oplatí sa sledovať: Tomáš Čepčány

V minulom zápase dal 1 gól a 2. skoro pridal, no brankár ho fauloval. Bude určite zaujímavé sledovať, ako bude hrať.