Góly:   48. S. Sobkuliak,  60. P. Boucik

Karty: zluta karta  52. P.Boucik, 75. J. Druschel, 80. Grusmann

Rozhodca Rozhodci: Mikula

Zostava

Záborský - E. Mertiňák, Pečit, Lukášik, J. Druschel - T. Čepčány, P. Boucik, T. Grusmann, R. Mertiňák - Sobkuliak, Ľ. Boucik

Súhrn

Prvý zápas v novej sezóne skončil remízou. Trebostovo bolo celý zápas aktívnješie, ale nedokázalo svoje šance premeniť na rozdiel  viac gólov. Úvod začal svižne, hneď v 16. minúte nám dal súper gól 1-0 . Do konca polčasu Trebostovo obliehalo domácu bránku. V nadstavenom čase 2. polčasu mal tutovku Grusmann, ale trafil iba domáceho brankára.

Hneď od 2. polčasu Trebostovo pritlačilo súpera. V 48. minúte unikol po pravom krídle T. Čepčány a poslal center na voľného Sobkuliaka a ten nemal problém trafiť bránu 1-1.  V 52. minúte zbytočne komentoval kontroverzné posúdenie rozhodcu P. Buocik, za ktoré si "vyslúžil " žltú kartu. V 60 . min sme mali výhodu štandardenej situácie zhruba z 25 metrov. Loptu si postavil P. Boucik, ktorý krásnou strelou od brvna dostal Trebostovo do vedenia 1-2. V 66. minúte domáci po ojedinelej akcii znížili na 2-2. V 75. a 80. min dostali žlté karty J. Druschel a T. Grusmann za dohováranie rozhodcovi. V 85. minúte mal vyloženú šancu R. Mertňák, ale hlavičkou trafil len konštrukciu brány. Zápas sa už dohral v strede ihriska a mužstvá si podelili medzi sebou 2 body, i keď celý zápas malo Trebostovo viac z hry.

Preview Bystrička - Trebostovo

Nová sezóna je konečne tu! FK Trebostovo sa v úvodnom kole predstaví na Bystrčke. Počas leta na prestupovom trhu veľmi aktívne FK Trebostovo musí byť s doplnením kádra spokojné.  Príchody Tomáša Grusmanna, Stanislava Sobkuliaka, Ivan Pečita a Róberta Mertiňáka ovplyvnili ofenzívnu činnosť. S hosťovania sa vrátili Ján Čepčány, Matej Záborský a Patrik Buocik. S vlastných radov doplnili káder Tomáš Čepčány, Maroš Lukášik, Erik Mertiňák, Ľubomír Buocik, M.Druschel a Patrik Kapusta.

Oplatí sa sledovať: Tomáš Grusmann

V drese nového zamestnávateľa sa bude chcieť ukázať najčerstvejšia posila zo Slovenského Pravna.

Zaujímavosti :

Pre Patrika Buocika a Mateja Záborského tento duel bude špecifický.  Pretože boli na trojročnom hosťovaní práve na Bystričke.

Pre dorast FK Trebostovo to bude prvý majstrovský zápas po po znovuvzniknutí dorastu.